"Bezpieczne wakacje"

.

Zapraszamy dzieci i młodzież nie mającą zorganizowanego wypoczynku w mieście (codziennie od 12.00-15.00) do Biblioteki Dziecięcej oraz Młodzieżowej przy ul. Brzozowej 9a na zajęcia odbywające się pod hasłem „Biblioteka bezpieczna i przyjazna dziecku”.

W ramach programu dofinansowanego ze środków MPPiRPA Gminy Miasto Kołobrzeg przewidziano:

• Spotkanie autorskie – warsztaty plastyczne z ilustratorką  książek dla dzieci Agnieszką Żelewską  (7.08.2009r.  godz. 12.00)

• głośne czytanie fragmentów książek

• zajęcia plastyczne (wykorzystanie różnych technik: orgiami, pastele, farby witrażowe)

• zwiedzanie wystawy w Muzeum Oręża Polskiego „Świat Słowian i Wikingów” (12.08.2009r. godz.12)

• gry planszowe („Scrabble”; „Zgadnij kto?”, „Władca Pierścieni”)

• zajęcia komputerowe

• projekcje filmów (wtorki, godz.12.00)

• wystawy książek „Światełko czerwone – bezpiecznie w drodze do...”;  „Jestem bezpieczny dzięki policjantowi, strażakowi, lekarzowi”;