Biblioteka przyjaznych multimediów

.

KONKURS PLASTYCZNY NA LOGO PROGRAMU “EKOLOGIA Z BIBLIOTEKĄ”

Konkurs skierowany  był uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI oraz gimnazjalistów. Zadaniem uczestników  było opracowanie projektu logo dla programu edukacji ekologicznej realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną  pod hasłem: „Ekologia z biblioteką” (dofinansowanie ze środków Gminnego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Gminy Miasto Kołobrzeg). Zdobywcą I miejsca został Korneliusz Kłosowski z Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu.
Jury przyznało także wyróżnienia, otrzymali je:  Jakub Jancik, Magdalena Paruch, Karolina Kołda, Natalia Żmuda, Róża Bulanda, Marta Kameduła, Anna Towalska, Sandra Małyszkiewicz, Krzysztof Lipień.

KONKURS - „KOŁOBRZESKI KOLAŻ FOTOGRAFICZNY”

Przedmiotem konkursu było wykonanie fotografii przedstawiających sceny z życia  Kołobrzegu,  które dokumentują ciekawe miejsca i oddają charakter miasta. Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Laureatami zostali : Wojciech Mełnicki, Eunika Smolińska, Samanta Ćwik, Olga Maćko.