Medal "W dowód uznania" dla kołobrzeskiej biblioteki

Przód

Tył

W drugim dniu narady dyrektorów bibliotek publicznych województwa zachodniopomorskiego odbywającej się 20-22 września 2006r. w Kołobrzegu odbyła się uroczystości uhonorowania Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Galla Anonima za zasługi dla bibliotekarstwa.

Przewodnicząca Zarządu Głównego Stowarzyszenia Biblioteka rzy Polskich - Elżbieta Stefańczyk oraz Przewodnicząca Okręgu Zachodniopomorskiego - Cecylia Judek wręczyły na ręce dyrektora medal "W dowód uznania".

Ceremonię wzbogaciła prelekcja dr Hieronima Kroczyńskiego - historyka, wieloletniego dyrektora Muzeum Oręża Polskiego, który w swoim wystąpieniu przedstawił dzieje książki i bibliotek w Kołobrzegu.

W tym podniosłym dla biblioteki kołobrzeskiej wydarzeniu uczestniczyły władze miasta: Prezydent - Henryk Bieńkowski, przewodniczący Rady Miejskiej -  Janusz Gromek, przewodnicząca Komisji ds. Społecznych - Jadwiga Maj, naczelnik  Wydziału Kultury i Sportu - Romuald Kociuba; radni; członkinie kołobrzeskiego koła Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz Towarzystwa Bibliotek Szkół Polskich;  przyjaciele, mass media.

Galeria zdjęć (kliknij na zdjęcie, aby powiekszyć) :