Podstawą jest dobry pomysł 05.11.2015 r.

Dobry pomysł to początek drogi do procesu tworzenia, a to nie zawsze jest łatwe. Przysłowiowym strzałem w dziesiątkę zagospodarowania czasu młodzieży i dorosłym okazały się twórcze warsztaty biżuterii zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną. Było dużo frajdy i zabawy. Uczestniczki uwierzyły w siłę własnej kreatywności i z niewielkim wsparciem instruktorki warsztatów, zaprojektowały i wykonały cudne rękodzielnicze ozdoby. Początkowe obawy, co konieczności użycia szlifierki i lutownicy, z każdą kolejną chwilą zajęć malały. Końcowy efekt trudów zachwycał. Warto było wykazać się odrobiną chęci i uwierzyć we własne możliwości. Bransoletki i wisiory własnoręcznie wykonane na długo pozostaną pamiątką bibliotecznego spotkania, które miało miejsce 5 listopada 2015r.

Info: Teresa Sobko