Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima w  Kołobrzegu
Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

REGULAMIN:

8.05 Spotkanie  autorskie z Małgorzatą Maj, kołobrzeżanką, autorką powieści „Weronika zmienia zdanie”.  Czytelnia ogólna, ul. Frankowskiego 3, godz.17.00.
8-10.05 Biblioteczny pociąg - zajęcia dla grup dzieci z wykorzystaniem wierszy Juliana Tuwima. Biblioteka Dziecięca, ul. Brzozowa 9a.
13.05 Bajkowe poranki - S. Whiting „Zwariowane gąsienice” – zajęcia dla dzieci w wieku  2 - 5 lat z aktywnym udziałem opiekunów. Biblioteka Dziecięca, ul. Brzozowa 9a, godz. 11.00.
14.05 Opowiem wam bajkę – uroczystość rozstrzygnięcia konkursu literackiego dla dzieci. Spotkanie autorskie z Ewą Chotomską. Czytelnia ogólna,
ul. Frankowskiego 3, godz. 12.00.
15.05 Spotkania autorskie z Ewą Chotomską - autorką tekstów piosenek dla dzieci, scenarzystką programów telewizyjnych, powszechnie znaną postacią ciotki Klotki z programu „Tik – Tak”.  Czytelnia ogólna, ul. Frankowskiego 9a, godz. 9.30; 11.00.
8-15.05 Akcja „Biblioteka przyjazna dłużnikom” (brak kar za nieterminowy zwrot książek).
Ponadto
w maju:

Wisława Szymborska (1923-2012) – wystawa. Wypożyczalnia beletrystyki,
ul. Brzozowa 9a.
Poznajemy bibliotekę – lekcje biblioteczne dla dzieci i młodzieży.

___________________________________________________________________________

Rezerwacje lekcji bibliotecznych : Biblioteka Dziecięca i Biblioteka Młodzieżowa
tel.:(094) 35 427 17; Biblioteka główna tel.:  (094) 35 472 03.