Niektórzy lubią książki

Wczorajsze popołudniowe spotkanie z słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku poświęcone było jednej z najwybitniejszych współczesnych poetek - Wisławie Szymborskiej oraz bezpieczeństwu w Internecie. Wykład pt. „Niektórzy lubią książki” był okazją do wspomnień o poetce i jej twórczości. Druga część spotkania dotyczyła zagrożeń w Internecie – m.in. ze strony złośliwego oprogramowania,  ale również o tym, jak samemu można ściągnąć na siebie zagrożenia; o poszanowaniu prawa do wizerunku; o tym jak kupować bezpiecznie na Allegro.

Spotkanie, w ramach działań edukacyjnych i kulturalnych na rzecz osób starszych, z przedstawicielem biblioteki i Latarnikiem PCRS w jednej osobie miało miejsce w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg 24 kwietnia 2013 r.

Info: Halina Filip