Narada dyrektorów bibliotek publicznych województwa zachodniopomorskiego

W dniach 20-22 września 2006 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu odbyła się, z inicjatywy Książnicy Pomorskiej w Szczecinie, doroczna narada dyrektorów  bibliotek publicznych z województwa zachodniopomorskiego.

Konferencja miała na celu przedstawienie i omówienie zagadnień dotyczących aktualnej działalności bibliotek. Wspólne ustosunkowanie się oraz wypracowanie modelu zachodniopomorskiej biblioteki cyfrowej oraz zagadnień statystyki, w celu poprawy funkcjonowania bibliotek i podniesienia jakości usług oferowanych użytkownikom. W czasie pobytu goście zwiedzili bibliotekę kołobrzeską - zapoznali się z jej historią, zbiorami,  działalnością. Zwiedzili  wystawę:  Tu es Petrus… Jan Paweł II (1920-2005) oraz wzięli udział w uroczystości nadania Bibliotece medalu  SBP „W dowód uznania”.

Galeria zdjęć (kliknij na zdjęcie, aby powiększyć) :