Nadmorskie czytanie

ul. Brzozowa 9a; tel. 094 35 42 717

NIBY - SZTUKA

REGULAMIN

1. Konkurs plastyczny Niby-sztuka organizowany jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu, w ramach zajęć "Niezwykłe Ferie". Skierowany jest do uczestników ferii (uczniów szkół podstawowych oraz  gimnazjalistów); trwa od 1 do 10 lutego 2016r.

2. Warunkiem udziału w konkursie jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej inspirowanej znanym dziełem sztuki (fantazyjne parodie dzieł sztuki; „twórcze kopie” obrazów np. Leonarda da Vinci, Rafaela, Jana Matejki)

3. Technika prac: rysunek, malarstwo, grafika, wycinanka, technika mieszana, kolaż; preferowany format A3

4. Jeden autor może zgłosić do konkursu najwyżej 2 prace.

5. Prace należy na odwrocie opatrzyć metryczką zawierającą następujące dane: imię i nazwisko autora pracy, wiek, adres, telefon kontaktowy oraz dostarczyć do: Biblioteki Dziecięcej lub Młodzieżowej przy ul. Brzozowej 9a do 10 lutego 2016r.

6. Jury  powołane przez organizatora przyzna nagrody rzeczowe oraz dokona kwalifikacji prac na wystawę pokonkursową. Komisja  zastrzega sobie prawo dowolnego podziału nagród.

7. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 12 lutego 2016r.
    w Bibliotece Dziecięcej przy ul. Brzozowej 9a o godz. 14.00

8. Prace zgłoszone na konkurs stają się własnością Biblioteki, mogą być upowszechnione w mediach oraz na wystawie pokonkursowej. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków niniejszego Regulaminu.