Biblioteka Dziecięca i Biblioteka Młodzieżowa
ul. Brzozowa 9a w Kołobrzegu
poniedziałek - piątek,   godz.12:00 – 15:00

PROGRAM:

• „Książka na wakacje” - głośne czytanie fragmentów książek (codziennie)

• „Jestem bezpieczny” - pogadanki  oraz zajęcia plastyczne na temat bezpieczeństwa (poniedziałki)

• Zabawy, łamigłówki, quizy, gry planszowe, gry animacyjne (poniedziałki)

• Zajęcia plastyczne z wykorzystaniem różnych technik: orgiami, pastele, kolaż, malowanie na folii (wtorki i czwartki)

• Projekcje fragmentów filmów (środy) (Biblioteka Dziecięca)

• „Bezpieczeństwo w czasie wakacji”-  nauka tworzenia prezentacji multimedialnych - (środy) (Biblioteka Młodzieżowa)

• „Bezpieczne dziecko w sieci” – zajęcia z wykorzystaniem platformy e-learning – "Biblioteka – miejsce bezpiecznego Internetu" (piątki)

2 sierpnia

• „Wilk i zając w mieście”-  humorystyczny i interaktywny spektakl Teatru „Duet”
    (godz. 13.00)

10 sierpnia

• Spotkanie z pracownikami Straży Granicznej – pogadanka na temat bezpieczeństwa (godz. 12.00-13.00) (Biblioteka Młodzieżowa)

1 - 24 sierpnia

• Wystawa książek „Światełko czerwone – bezpiecznie w drodze do...” (Biblioteka Dziecięca)

• Wystawka informacyjna „Wakacje – bądź bezpieczny” (Biblioteka Młodzieżowa)

___________________________________________________________________________

Miejska Biblioteka Publiczna,  ul. Jana Frankowskiego 3, 78-100 Kołobrzeg; tel. 943522870; 943522778    http://biblioteka.kolobrzeg.pl/   info@biblioteka.kolobrzeg.pl

(Zajęcia nie są przeznaczone dla grup zorganizowanych)