Nadmorskie czytanie

Książka miesiąca w IBUK Libra 06.04.2016 r.

Drodzy Czytelnicy,

W ramach akcji „Prezent od IBUK Libra”proponujemy ostatni tom rozmów Władysława Bartoszewskiego i Michała Komara - Prawda leży, tam gdzie leży.

We wszystkich książkach z serii „Na Dwa Głosy” Władysław Bartoszewski, wspominając ludzi, z którymi zetknął go los, przedstawił niezły kawał historii. I to historii opowiedzianej nieco inaczej niż w podręcznikach. Zawsze prawdziwie, bo – jak powtarzał – prawda nie leży pośrodku, prawda leży tam, gdzie leży..

Zachęcamy do lektury!

Przypominamy, aby otrzymać kod PIN umożliwiający dostęp do książek elektronicznych w domu (lub bibliotece) należy:

1. napisać e-maila na adres (ibukkg@biblioteka.kolobrzeg.pl) podając swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej

2. lub odebrać go osobiście w Czytelni, ul. J. Frankowskiego 3 (I piętro) w godzinach pracy Biblioteki.